Topciment uvádza na trh Primacem Joint, nový výplňový a vyhladzovací škárovací tmel.

Topciment uvádza na trh Primacem Joint, nový plniaci a vyhladzovací tmel s mimoriadnou priľnavosťou a rýchlym schnutím. Produkt vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Topciment uvádza na trh Primacem Joint, nový výplňový a vyhladzovací škárovací tmel

V Topciment máme na dohľad nový produkt. Predstavujeme Primacem Joint, plniaci a vyhladzovací tmel, ktorý dopĺňa širokú rodinu Primacem. Produkty, ktorých účelom je podporiť priľnavosť medzi existujúcim a novým podkladom.

S Primacem Joint reagujeme na materiály, ako sú dlaždice a kamenina, ktoré vyžadujú špecifické produkty na vyplnenie ich škár. Nevyhnutný proces pred nanesením novej dekoratívnej krytiny na vrch.

Plniaci a vyhladzovací tmel, ktorého použitie nie je obmedzené len na vnútorné priestory, ale je možné ho bez problémov použiť aj v exteriéri.

Výhody tmelu a vyhladzovacej pasty Primacem

– Primacem Joint je produkt pripravený na použitie s vynikajúcou priľnavosťou k širokej škále podkladov.

– Je to plniaci a vyhladzovací tmel, ktorý zasychá na dotyk už za 2-4 hodiny.

– Jeho odolnosť je neprekonateľná: odoláva vode a vlhkosti prostredia, vďaka čomu je ideálny pre miestnosti, ako sú kúpeľne a kuchyne.

– Ako už bolo spomenuté, ide o plniaci a vyhladzovací tmel, ktorý je možné použiť v interiéri aj exteriéri.

Primacem Joint je plniaci a vyhladzovací tmel, ktorý je možné aplikovať na viacero materiálov, nielen na obklady a dlažby. Je to perfektný produkt na aplikáciu na omietku, sadrokartón, betón, pórobetón, tehly, kameň, maltu a dokonca aj na lakované povrchy.

Vyzdvihujeme Efectto Quartz, náš mikrocement pripravený na použitie, pre ktorý je Primacem Joint ideálny na vyplnenie škár pred základným náterom.

V závislosti od hrúbky škáry, ktorá sa má vyplniť, je k dispozícii v troch typoch: 0 až 2 mm, 2 až 5 mm a 5 až 10 mm. Po nanesení tmelu a vyhladzovacej hmoty Primacem je veľmi dôležité nechať 12 až 24 hodín pred aplikáciou mikrocementu Topciment.

Ak máte záujem o viac informácií o Primacem Joint, kontaktujte náš technický tím.