Topciment certifikuje kvalitu svojich produktov a služieb podľa normy ISO 9001.

Topciment získava certifikáciu ISO 9001:2015 pre riadenie kvality pri navrhovaní, vývoji, výrobe a marketingu svojich dekoratívnych náterov.

V Topciment sme získali certifikáciu systému manažérstva kvality ISO 9001 od prestížnej spoločnosti Bureau Veritas, absolútneho svetového lídra v oblasti testovacích, inšpekčných a certifikačných služieb s takmer 200-ročnými skúsenosťami.

Uznesenie, vďaka ktorému sme hrdí na to, že sme získali jedno z najznámejších a najrozšírenejších uznaní kvality na planéte. Získanie certifikátu ISO 9001:2015 potvrdzuje, že naše produkty a služby zaručujú najvyššie štandardy kvality.

Získanie certifikácie ISO 9001 poukazuje na enormné úsilie spoločnosti Topciment pri navrhovaní, vývoji, výrobe a marketingu mikrocementov, dekoratívnych náterov, technických mált a iných doplnkových produktov. Sektor, v ktorom je Topciment národným a medzinárodným benchmarkom.

Ocenenie za našu firemnú politiku založenú na postupnom zlepšovaní všetkých našich interných procesov, aby sme mohli poskytovať stále lepšie produkty a služby, ktoré zodpovedajú potrebám a nárokom odvetvia. Pevný záväzok napredovať nielen v súčasnosti, ale aj v budúcnosti, pretože sa snažíme byť rok čo rok lepší.

Bureau Veritas schvaľuje našu angažovanosť a záväzok voči našim zákazníkom dosiahnuť dokonalosť. Certifikácia, ktorá zároveň legitimizuje neustále zlepšovanie výkonnosti našich produktov, efektívnosti našich prevádzok prostredníctvom digitalizácie a implementácie nových a inovatívnych technologických nástrojov a strojov, ako aj v našich zariadeniach s výstavbou novej a modernej továrne.

Získanie ISO 9001 nám definitívne pomáha zvyšovať dôveru a spokojnosť našich zákazníkov a spolupracovníkov, našu konkurencieschopnosť a dosahovať stále solídnejšie výsledky. Dnes v Topcimente ďalej upevňujeme náš záväzok k dokonalosti.