Originálna tvorba

Originálna tvorba vďaka mikrocementu

Vázy, črepníky, sochy, fontány, obrazy a rôzne iné umelecké, praktické aj umelecko-praktické doplnky, ktoré skrášlia interiér aj exteriér – mikrocement nájde uplatnenie aj pri vašej originálnej tvorbe. Predstavuje zaujímavý materiál, ktorý čoraz častejšie s obľubou vyhľadávajú profesionálni aj amatérski umelci. Jeho použitie je pomerne jednoduché a aplikácia je možná snáď na každom povrchu (betón, kov, sklo, drevo, plast, keramika, sadrokartón atď.). Pomyselnou čerešničkou na torte je estetický a jedinečný motív, ktorý  vynikne na každom objekte.

Mikrocement a umelecká originálna tvorba idú k sebe. Odmietajú tuctovosť a fádnosť. Uznávajú unikátnosť, nadčasovosť a efektnosť.

Mikrocement sa pod rukami šikovných majstrov zmení na netradičné umelecké dielo, ktoré dodá priestoru punc jedinečnosti. Nemožno nespomenúť ani vysokú odolnosť, dokonalú hydroizoláciu a jednoduchú starostlivosť, čo oceníte obzvlášť v prípade externých dekoratívnych prvkov (kvetináče, fontány a pod.). Dodáme, že mikrocement sa hodí k rôznym štýlom aj materiálom, ktoré dokáže úžasne prepojiť.