Kúpeľne

Mikrocementové štýlové kúpeľne

Mikrocement je ideálny pre kuchyne, obývačky či spálne, ale aj kúpeľne, sauny, bazény a ostatné priestory typické zvýšenou vlhkosťou. Predstavuje dokonalú povrchovú úpravu pre steny a podlahy, ktoré sú v kúpeľniach viac namáhané a vystavované kontaktu s vodou, najmä v okolí vane či sprchovacieho kúta. Práve úžasná vodoodolnosť predurčuje mikrocement ako materiál pre kúpeľne. To zďaleka nie je jeho jediná prednosť. Šikovné gazdinky ocenia nenáročnú, pohodlnú a minimálnu údržbu. Štandardne postačí obyčajná voda a čistiace ekologické prípravky s neutrálnym pH. Ako na iné plochy, tak ani do mikrocementovej kúpeľne neodporúčame príliš agresívne kyseliny a podobné prípravky. Vďaka jednoliatosti a celistvosti mikrocementového povrchu bez špár bude čistenie kúpeľne jednoduchou a rýchlou záležitosťou. Navyše, mikrocement nie je (obrazne povedané) lákavý pre huby či plesne. Dokonca sa na ňom nedrží ani vodný kameň. Kúpeľne sú teda hygienickejšie, čo je prospešné pre zdravie celej rodiny.

Atraktívne kúpeľne poskytujúce dokonalý teplotný komfort

Obávate sa, že podlaha či steny vašej kúpeľne budú príliš chladné? Zahoďte obavy. Mikrocement dobre vedie teplo. Navyše je možná jeho aplikácia aj na podlahové vykurovanie (mikrocement je úžasne priľnavý a možno ho aplikovať snáď na akomkoľvek povrchu). Výhodou je, že mikrocement sa nahreje rýchlejšie ako napríklad keramická dlažba či betón kúpeľne. Ľahká tvarovateľnosť umožňuje neuveriteľné kombinácie textúr. Nízka aplikačná hrúbka je zase ideálna aj pre renováciu kúpeľne. Sme experti na mikrocementové riešenia, ktoré sa v maximálnej miere prispôsobia ploche aj jej povrchu.

Komfort a nadčasovosť kúpeľní

Mikrocementové kúpeľne sú typické uceleným moderným a nadčasovým designom aj elegantným vzhľadom. Farebnosť vieme prispôsobiť tak, aby v maximálnej miere spĺňala vašu predstavu o vizuálnom vzhľade kúpeľne. Môžete si byť istí, že aj vám pomôžeme vytvoriť z kúpeľne štýlový priestor s pridanou hodnotou, ktorý bude perfektnou kombináciou funkčnosti a estetiky. Mikrocement zaistí dokonalú súhru jednotlivých prvkov kúpeľne. Umývadlo, vaňa, sprchovací kút, toaleta, zrkadlo a iné doplnky budú spolu so stenami, stropom a podlahou vytvárať dokonalú harmóniu. Koniec-koncov, mikrocement je právom označovaný za materiál budúcnosti a stal sa neodmysliteľným aspektom modernej architektúry. Je vhodný dokonca aj pre krby a mnohé iné doplnky a súčasti nehnuteľností.