Podlahy

Potrpíte si na luxus a eleganciu – mikrocementové podlahy sú ideálnym riešením

Medzi požiadavky pre akékoľvek podlahy patrí trvácnosť, stabilita, pevnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu aj pri intenzívnejšej záťaži. Ak k tomu pridáte ľahkú údržbu  a neopakovateľnosť optických textúr – výsledkom sú mikrocementové podlahy. Podčiarkujú osobitosť celého priestoru a dodávajú mu istú pridanú hodnotu a špecifický charakter, bez ohľadu na interiérový štýl. Mikrocementové podlahy ponúkajú bohatú farebnú škálu prevedení. Sme schopní prispôsobiť ich na mieru konkrétnej miestnosti, a tak  vytvoriť harmonický a štýlový priestor alebo dokonca prepojiť interiér s exteriérom. Vaše podlahy budú v jednom tóne a navyše jednoducho udržiavateľné, keďže mikrocementové podlahy sú ideálne pre robotické upratovanie.

Ďalšie výhody mikrocementových podláh

Mikrocementové podlahy vieme aplikovať na rôzny povrch, a to aj na miesta so zvýšenou vlhkosťou (kúpeľne, kuchyne, sauny, bazény) aj intenzitou používania. Paradoxom je, že je aj keď mikrocementové podlahy majú menšiu aplikačnú hrúbku, dosahujú rovnaké odolnostné parametre ako napríklad klasické cementové či betónové podlahy. Ak túžite kráčať po elegantnom mikrocementovom koberci, radi vám vaše prianie splníme. Dodáme, že mikrocementové podlahy predstavujú jednoliaty bezškárový povrch. Sú bez škár, čiže nielenže pôsobia ako jednotný celok, ale zároveň nedávajú priestor usadeninám špiny či plesní. Navyše sú UV odolné, takže v prípade aplikácie v exteriéri si uchovajú farebnú stálosť a v priebehu času nevyblednú.

Mikrocementové podlahy – atraktívne a moderné riešenie pre vašu domácnosť i firmu

Ak mikrocementové podlahy, tak z prvotriedneho materiálu od španielskeho výrobcu, ktorý patrí k svetovým špičkám v oblasti mikrocementu. Garantujeme, že vaše podlahy budú vynikať exkluzivitou a precíznym prevedením. Samozrejmá je dlhodobá funkčnosť a životnosť, bez ohľadu na miesto a priestor podlahy. Či už stavíte na jemné línie betónu, bieleho mramoru alebo benátskeho štuku (možností je neuveriteľne veľa), zaistíme, že vaše mikrocementové podlahy vyniknú osobitosťou a zaujímavou harmóniou. Keďže výborne vedú teplo, tak sú odporúčané aj pre podlahové vykurovacie systémy (mikrocement je dokonca vhodný aj pre krby). Takéto podlahy sú príjemné na dotyk a sme presvedčení, že chodenie naboso sa stane vaším obľúbeným zvykom. Dodáme, že mikrocementové podlahy sú vhodné aj pre domácich miláčikov.