Kuchyne

Mikrocement pre moderné a dizajnové kuchyne

Patrí mikrocement do kuchyne? Rozhodne áno. Poskytuje riešenia aj pre najnáročnejšie aplikácie, vďaka čomu budú kuchyne vyzerať nadčasovo a zároveň esteticky. Nehovoriac o úžasnej hydroizolácii a vysokej odolnosti voči oderom či škrabancom, čo je vzhľadom na pomerne veľké vyťaženie kuchyne viac ako vítané. Oceníte aj ľahkú údržbu. Ak chcete svojej kuchyni dodať jedinečnú eleganciu a nádych luxusu, mikrocement je rozhodne správnou voľbou. Avšak najdôležitejším krokom k perfektnému výsledku (po vizuálnej aj funkčnej stránke) je spoľahlivá realizácia, ktorá si žiada skúseného a zodpovedného realizátora. MC STUDIO sa o to postará.

Mikrocement pre moderné a dizajnové  kuchyne

Mikrocement sa hodí do kuchyne z viacerých dôvodov. Jeho aplikácia je možná nielen na kuchynské zásteny, podlahy či stropy, ale aj na pracovné dosky. Je ľahko umývateľný a odolný voči mastnote aj znečisteniu od jedla (čokoláda, červené víno, olej, kečup atď.). Mikrocement je vďaka svojej zdravotnej nezávadnosti ideálny nielen pre domáce kuchyne, ale aj pre školské či firemné jedálne a gastroprevádzky s vlastnými kuchynskými zariadeniami. Mikrocement vytvára jednoliaty povrch, a preto sú steny hygienickejšie. Nehrozí totiž riziko hromadenia nečistôt v špárach, v ktorých sa občas zvyknú usadiť huby či plesne. Tento aspekt ocenia najmä kuchyne (a kúpeľne), resp. domácnosti s alergikmi či osobami trpiacimi rôznymi respiračnými ochoreniami. Je dôležité vyzdvihnúť ešte jednu vlastnosť, a síce že horúci riad a iné kuchynské zariadenie je na mikrocement prikrátky. Nemusíte sa báť znehodnotenia plochy v dôsledku nadmerného tepla sálajúceho napríklad z horúceho hrnca s polievkou. Z tohto dôvodu je možná aplikácia mikrocementu aj na krby v interiéri aj exteriéri.

Funkčná dizajnovosť a dizajnová funkčnosť pre vašu kuchyňu

Nech už ste nadšencom akéhokoľvek bytového štýlu (industriálny, rustikálny, retro atď.), môžete si byť istí, že mikrocement vytvorí moderný a opticky štruktúrovaný hladký povrch v každej kuchyni. Podčiarkne jej funkčnosť a dizajnovosť.  Málokto vie, že mikrocement je možné použiť nielen na steny kuchyne či kuchynskú pracovnú dosku, ale aj na ostatný kuchynský nábytok a zariadenie (misy na ovocie, črepníky, vázy a iné dekoratívne doplnky). Stavte aj vy na flexibilné a prispôsobiteľné riešenie pre svoju štýlovú a modernú kuchyňu.