Topciment uvádza na trh Industtrial, nový epoxidový náter pre priemyselný trh.

Topciment predstavuje Industtrial, nový epoxidový náter, ktorý spája jej exkluzívny rad mikrocementov. Produkt s vynikajúcou mechanickou odolnosťou a tvrdosťou a 100% vodotesný.

Topciment uvádza na trh Industtrial, epoxidový mikrocement, s ktorým preniká na trh priemyselných podláh. Profesionálmi netrpezlivo očakávaný nový produkt, ktorý je od dnešného dňa už realitou.

S Industtrial Topciment nielen rozširuje svoj rad dekoratívnych riešení, ale reaguje aj na nové potreby. Náter, ktorý kombinuje vynikajúcu odolnosť epoxidových systémov s vysoko dekoratívnou povrchovou úpravou mikrocementov. Vydarená kombinácia.

Epoxidový mikrocement (suchý + epoxidová živica), ktorý spája exkluzívny rad vysokokvalitných mikrocementov vyrábaných spoločnosťou Topciment. Inovácia ako znak identity viedla spoločnosť k získaniu pečate inovatívneho MSP, ako aj certifikácie ISO 9001-2015).
Industrial spĺňa potreby najnáročnejších zákazníkov. Epoxidový náter, ktorý vyniká väčšou tvrdosťou, mechanickou odolnosťou a nepriepustnosťou. Tento súvislý náter, dostupný v 4 granulometriách a 16 farbách, bol vyvinutý na použitie na vnútorné podlahy a steny.

Vďaka svojim vlastnostiam sa dôrazne odporúča do priestorov vystavených vysokej premávke a opotrebovaniu. Miesta, ako sú priemyselné sklady, garáže, poschodia galérií a obchody atď. Je tiež vysoko odolný voči chemickým látkam, ako je amoniak, olej, nealkoholické nápoje a káva.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o Industtrial a všetkom, čo ponúka, neváhajte nás kontaktovať. Naši technici vám čo najskôr odpovedia na akékoľvek otázky týkajúce sa produktu.